Konkursy spedycji – nowe nagrody

1

Ogólna zmiana, konkursy będą posiadać jedną główną nagrodę (darmowy punkt technologii, poziom siedziby spedycji, unikat, … tu czekamy na Wasze pomysły w temacie na forum: link).

Co do poziomów spedycji nie będzie ich na razie, planujemy tu dokonać zmianę aby można było wykorzystać ten punkt w odpowiednim dla spedycji momencie. Co uczyni nagrodę bardziej wartościową.

Nagrody za 2 i 3 miejsca zostały podniesione do +40km/h i nie będą zmienne.

Ostatnią ważną zmianą jest wprowadzenia ograniczenia że nagrody obowiązują tylko jeśli w konkursie wystartowało więcej niż X spedycji ( w zależności od nagrody ). Niestety ale nie możemy rozdawać nagród jeśli w konkursie startuje zbyt mała liczba spedycji. Jeśli wymóg ilości spedycji nie zostanie spełniony, to spedycja otrzymuje nagrodę pocieszenia (na przykład: +30km/h).

Konkursy spedycji – zmiany

Zostają wprowadzone następujące zmiany:
- zostaje podniesiona stawka końcowa +2 zł,
- zostaje pomniejszona ilość przypadająca na miejsce w garażu na 15 ton,
- przelicznik wielkości dla PG wynosi 4x, czyli na miejsce PG przypada 60 ton.

Taki podział będzie bardziej sprawiedliwy dla wszystkich spedycji, proszę tylko pamiętać, że występują dodatkowe przeliczniki dotyczące ilości zestawów posiadanych.

Zmiany weszły w życie wraz dniem dzisiejszym.

Konkursy spedycji – zmiany

Planowana jest zmiana dotycząca zapisu spedycji do konkursów. Polegać ma ona na tym, że jeśli spedycja posiada 15 członków (wszystkich), to nie może brać udziału w konkursie przeznaczonym dla 5-12 osób. Celem jest mobilizacja wszystkich graczy w spedycji.

Drugą zmianą która może być wprowadzona (dodam że bez zapowiedzi) to próg możliwości zapisania gracza do spedycji. Progiem tym będzie ilość dni w spedycji. Czyli na przykład jeśli gracz jest w spedycji mniej niż 30 dni to nie może przystąpić do konkursu. Ostatnio miały miejsce pewne wydarzenia gdzie gracze zmieniali sobie spedycję „na jeden konkurs”, tak być nie może a próg który będzie wymagał od graczy „wierności” zlikwiduje ten problem. Wiem, że ta zmiana może uderzyć w nowe osoby, może uda się zrobić jakiś wyjątek (np. pierwsza spedycja), ale jeśli takie zdarzenia będą się powtarzać proszę spodziewać się blokady.

Na S2, prowadzone będą testy nowego systemu rozdzielającego zlecenia w spedycji. Nowa wersja ma być bardziej sprawiedliwa dla wszystkich spedycji (uwierzcie mi że to trudne zadanie, bo sami zobaczcie jak spedycje są zróżnicowane pod każdym względem). Zmiana jaką będzie widać to mniejsza ilość towaru, czasy gdzie konkursy robiło się duże tonaże, się skończyły, bo mamy Progresję.

Nie mogę podać dat od kiedy dokładnie zmiany będą obowiązywać, bo ilość konkursów i terminy zapisów są tak różne że jest to prostu nie możliwe.