Konkursy i Eventy spedycji

W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie regularnych Eventów Progresji. Następnie będę intensywnie szukał błędów w Extra kierowcy.

Ale chciałbym abyście pomogli nam w urozmaiceniu Konkursów spedycji o różne typy i nagrody, kilka osób pisało już do nas w tych sprawach ze swoimi pomysłami.

Link do forum z działem Konkursów: link.
Link do forum z działem Eventów: link.

Ps. proszę tylko nie traktować tych propozycji jako przymusowego warunku wprowadzenia do gry, przy każdym pomyśle będziemy rozważać ich wartość dla rozgrywki a także wartość pochłoniętego na wprowadzenie czasu.

Zlecenia konkursowe – przedawnienie

Po 30 dniach od zakończenia konkursu (wyłonienia zwycięzcy) wszyscy gracze mogą pomagać w zakończeniu tego konkursu w swojej spedycji, gracze nowi a także Ci co nie zostali zapisanie.

Dodaliśmy także datę która będzie pokazywać się od kiedy to zlecenie będzie można dzielić na wszystkich graczy ze spedycji.

asdasdasd

Konkursy spedycyjne – nowy wymóg

Następna seria Konkursów Spedycyjnych będzie posiadała nowy wymóg: „Minimalna ilość miejsc garażowych dla aut, przypadająca na gracza„.

Czyli jak wymóg ten będzie 20, to osoba posiadająca 19 miejsc, nie będzie mogła wziąć udziału w konkursie. Liczymy jako sumę za wszystkich garaży, będzie można mieć 10 garaży po 2 miejsca parkingowe dla aut. Nie dodajemy miejsc dla naczep.

Jak myślicie jaka powinna być to liczba? Proszę o odpowiedzi w komentarzach.

Ps. prawdopodobnie jutro zostanie ustawiona kolejna seria konkursów, przepraszam że tyle czekacie.