Budynek administracyjny – zmiany

Budynek Administracyjny a dokładnie jego koszty związane z rozbudową, czy utrzymanie uległy zmianie.

Została wprowadzona wersja która:

  • nie posiada cyklicznych kosztów utrzymania budynku,
  • ceny za rozbudowę są większe.

Myślę, że to rozwiązanie jest lepsze z prostego powodu, brak cyklicznych kosztów które pozwalają zawsze wrócić graczom po jakimś dłuższym odpoczynku gry, a w przypadku graczy grających powodowały tylko jeden dodatkowy rachunek każdego dnia.

Szczegółowe zmiany cen: poradnik.

Zmiany zostały wprowadzone z powodu tego, że w grze pojawił się Event Progresji który pozwala na bardzo ładny zarobek.

Dodam, że planowana jest także zmiana stawek w Konkursach Spedycji (na większe), jednakże w nowym systemie zmieni się system rozdzielający ilości (nowy system ma być bardziej sprawiedliwy) a także nowe nagrody związane z Siedzibą Spedycji.

Fax, Czarna lista – zmiany

Znowu przydarzyły się przykre wydarzenia takie jak pisanie na fax do innych graczy treści które mają na celu awantury, obrażanie, „skłócenie ze sobą spedycji”.

Zauważyłem, że konta które powodują awantury i sztucznie podpisują się jedną spedycją, a obrażają drugą, nie maja ze sobą nic wspólnego. Więc jeśli ktoś pisze do Was treści obraźliwe że „Spedycja A, pozdrawia spedycję B”, to ta osoba ma na celu skłócenie ze sobą tych dwóch spedycji… Proszę więc nie brać tego do siebie.

Dodaliśmy nowe usprawnienie:

fax_czarna_lista

Od teraz gdy ktoś do Was pisze obraźliwy FAX to zaraz pod wypowiedzią możecie tę osobę zablokować. W razie czego w profilu można odblokować gdybyśmy zrobili pomyłkę.

Kolejna zmiana: Czarna lista jest dostępna dla wszystkich graczy. Do tej pory była tylko dostępna dla osób posiadających KP lub KS.

Zmiana priorytetów w liście faxów, teraz od góry będą pokazywać się FAXy oznaczone jako „ważne”.