Budynek administracyjny – zmiany

Budynek Administracyjny a dokładnie jego koszty związane z rozbudową, czy utrzymanie uległy zmianie.

Została wprowadzona wersja która:

  • nie posiada cyklicznych kosztów utrzymania budynku,
  • ceny za rozbudowę są większe.

Myślę, że to rozwiązanie jest lepsze z prostego powodu, brak cyklicznych kosztów które pozwalają zawsze wrócić graczom po jakimś dłuższym odpoczynku gry, a w przypadku graczy grających powodowały tylko jeden dodatkowy rachunek każdego dnia.

Szczegółowe zmiany cen: poradnik.

Zmiany zostały wprowadzone z powodu tego, że w grze pojawił się Event Progresji który pozwala na bardzo ładny zarobek.

Dodam, że planowana jest także zmiana stawek w Konkursach Spedycji (na większe), jednakże w nowym systemie zmieni się system rozdzielający ilości (nowy system ma być bardziej sprawiedliwy) a także nowe nagrody związane z Siedzibą Spedycji.

Konkursy spedycji – zmiany

Planowana jest zmiana dotycząca zapisu spedycji do konkursów. Polegać ma ona na tym, że jeśli spedycja posiada 15 członków (wszystkich), to nie może brać udziału w konkursie przeznaczonym dla 5-12 osób. Celem jest mobilizacja wszystkich graczy w spedycji.

Drugą zmianą która może być wprowadzona (dodam że bez zapowiedzi) to próg możliwości zapisania gracza do spedycji. Progiem tym będzie ilość dni w spedycji. Czyli na przykład jeśli gracz jest w spedycji mniej niż 30 dni to nie może przystąpić do konkursu. Ostatnio miały miejsce pewne wydarzenia gdzie gracze zmieniali sobie spedycję „na jeden konkurs”, tak być nie może a próg który będzie wymagał od graczy „wierności” zlikwiduje ten problem. Wiem, że ta zmiana może uderzyć w nowe osoby, może uda się zrobić jakiś wyjątek (np. pierwsza spedycja), ale jeśli takie zdarzenia będą się powtarzać proszę spodziewać się blokady.

Na S2, prowadzone będą testy nowego systemu rozdzielającego zlecenia w spedycji. Nowa wersja ma być bardziej sprawiedliwa dla wszystkich spedycji (uwierzcie mi że to trudne zadanie, bo sami zobaczcie jak spedycje są zróżnicowane pod każdym względem). Zmiana jaką będzie widać to mniejsza ilość towaru, czasy gdzie konkursy robiło się duże tonaże, się skończyły, bo mamy Progresję.

Nie mogę podać dat od kiedy dokładnie zmiany będą obowiązywać, bo ilość konkursów i terminy zapisów są tak różne że jest to prostu nie możliwe.